Obchůdek NAVĚTVI

V první vlně útoku zlého kocournaviru jsme byli zavření doma a najednou jsme neměli co dělat. Vymysleli jsme proto malý obchůdek, kde si můžete zakoupit upomínkové předměty k našim představením a tím nás podpořit i přesto, že se nepotkáme a nepodaří se nám vykouzlit úsměvy představením.

Pomáháte nám – pomáháme dál!

Koupí našich výrobků podporujete zároveň sbírku POMOZTE DĚTEM, kam posíláme celou desetinu výdělku z tržby!

 

Co si můžete zakoupit?

Omalovánky

40 stránek silnějšího papíru ve formátu B5 s autorskými ilustracemi Jakuba Barana. Každá omalovánka obsahuje motivy z našich představení. Více informací ZDE.

Cena: 150,- Kč *

Pohlednice s omalovánkou

Omalovánka na katronu, kterou si můžete pouhým odtržením rozdělit na dvě pohlednice (předloha / obrysy). Na zadní straně je standartní šablona pro vepsání adresy a vlepení známky. Zatím je dostupných 9 motivů a chystáme další.

Motivy na výběr:

Cena: 20,- Kč *

Pexeso

Arch s 64 velkými (48mm) barevnými kartičkami k vystřižení. Oblíbená paměťová hra s motivy z našich představení a bonusovou hrou Zachraňte princeznu! Povrch je opatřen ochrannou „nepoškrabatelnou“ matnou laminací.

Cena: 60,- Kč *

CD s písničkami

Originální CD s nahrávkou původních písniček z našich pohádek. 15 písniček na lisovaném disku v pouzdře z kartonu (digipack). Samozřejmostí je i knížečka s texty písniček a barevnými ilustracemi, abyste si mohli zazpívat s námi!

Poslechněte si ukázku písniček s náhledem ilustrací:

Cena: 250,- Kč *

Zvěřinec pana Ezopa – kniha

PŘEDPRODEJ

 

Pan Ezop se vydal do světa, aby lidem vyprávěl o zvířátkách, jejichž vlastnosti někdy až nápadně připomínají vlastnosti lidské. O všech těch zvířátkách vypráví prozaickou formou Matěj Kroupa. Kniha je bohatě ilustrovaná obrázky od Jakuba Barana, na jejichž náhled se můžete podívat níže:

Předpokládaná cena v běžném prodeji: 550,- Kč.*

* Uvedené ceny vč. DPH; platí při osobním odběru a nezahrnují poštovné a balné.
Poštovné a balné závisí na velikosti a obsahu objednávky a pohybuje se mezi 20-150 korunami.

Máte-li zájem nás podpořit koupí některého z výše uvedených předmětů, neváhejte objednávat na e-mailu obchod@divadlonavetvi.cz

Chystáme pro vás i možnost objednání přes e-shop.