program

Březen

Středa 20. 3. 2019 v 10:00
školní představení
Čakovičky

Sobota 23. 3. 2019 v 15:00
klub Dřevák u Elišky
Čisovice

Neděle 24. 3. 2019 v 15:00
sál Obecní hospody
Bílovice nad Svitavou

Duben

Sobota 6. 4. 2019 v 15:00
Kulturní centrum Průhon
Praha

Pondělí 8. 4. 2019 v 10:00
školní představení
Praha 1

Sobota 13. 4. 2019 v 15:00
Zámek
Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Úterý 16. 4. 2019 v 8:30
Městské divadlo
Jablonec nad Nisou

Neděle 21. 4. 2019 v 10:00
Muzeum lidových staveb
Kouřim

Neděle 21. 4. 2019 v 14:00
Muzeum lidových staveb
Kouřim

Pátek 26. 4. 2019 v 10:00
Den Země
Nový Jičín

Květen

Neděle 12. 5. 2019 v 15:30
Kopřivnice

Neděle 19. 5. 2019 v 16:00
Centrum volnočasových aktivit
Velké Přílepy

Středa 22. 5. 2019 v 9:30
školní představení
Strančice

Červen

Pátek 14. 6. 2019 v 14:00
Setkání loutek a hudby
Mirotice

Sobota 15. 6. 2019 v 16:00
Erholung 1
Drážďany

Neděle 16. 6. 2019 v 15:00
Růžová zahrada
Zámek Děčín

Pondělí 17. 6. 2019 v 10:00
Knihovní sál
Zámek Děčín
školní představení s prohlídkou

Úterý 18. 6. 2019 v 10:00
Knihovní sál
Zámek Děčín
školní představení s prohlídkou

Středa 19. 6. 2019 v 10:00
Knihovní sál
Zámek Děčín
školní představení s prohlídkou

Čtvrtek 20. 6. 2019 v 10:00
Knihovní sál
Zámek Děčín
školní představení s prohlídkou

Pátek 21. 6. 2019 v 10:00
Knihovní sál
Zámek Děčín
školní představení s prohlídkou

Sobota 29. 6. 2019 v 15:30
Letní scéna Labuťáček
Žinkovy

Červenec

Úterý 23. 7. 2019 v 16:00
nádvoří Domu Umění
Znojmo

Pátek 26. 7. 2019 v 17:00
Kulturní dům
Veselí nad Lužnicí

Sobota 27. 7. 2019 v 16:00
zahrada K-klubu
Jičín

Pondělí 29. 7. 2019 v 19:00
Muzeum fotografie a MOM
Jindřichův Hradec

Úterý 30. 7. 2019 v 15:00
divadelní dvůr
Jablonec nad Nisou

Srpen

Sobota 3. 8. 2019 v 14:00
Art camp
Vimperk

Sobota 10. 8. 2019 v 10:00
Den pro Valy
Valy

Sobota 10. 8. 2019 v 13:00
Den pro Valy
Valy

Neděle 11. 8. 2019 v 15:30
Vimperský kašpárek
Vimperk

Sobota 17. 8. 2019 v 15:00
Památník K. H. Máchy
Doksy

Sobota 24. 8. 2019 v 16:00
hřiště
Načeradec

Sobota 31. 8. 2019 v 14:00
Klášterní dvůr
Nymburk

Září

Neděle 1. 9. 2019 v 10:00
historické náměstí
Velešín

Neděle 1. 9. 2019 v 14:00
historické náměstí
Velešín

Neděle 15. 9. 2019 v 16:00
Centrum volnočasových aktivit
Velké Přílepy

Listopad

Sobota 16. 11. 2019 v 15:00
Restaurace u Jezera
Zlonín

Sobota 23. 11. 2019 v 10:30
Divadlo U22
Praha - Uhříněves

Sobota 30. 11. 2019 v 16:00
Obecní úřad
Neratov

Prosinec

Neděle 1. 12. 2019 v 15:30
Restaurace Corrida
Jaroměřice nad Rokytnou

Úterý 3. 12. 2019 v 9:30
Kulturní dům
Čelákovice

Pátek 6. 12. 2019 v 17:00
Drtinova galerie
Chotilsko

Sobota 7. 12. 2019 v 16:00
Kulturní dům
Luženičky

Sobota 14. 12. 2019 v 15:00
Chaberský dvůr
Praha - Dolní Chabry

Neděle 15. 12. 2019 v 15:00
UFFO spol. centrum
Trutnov

Neděle 15. 12. 2019 v 17:00
UFFO spol. centrum
Trutnov

Středa 18. 12. 2019 v 8:30
KD Svět
Český Brod

Středa 18. 12. 2019 v 10:00
KD Svět
Český Brod

Únor

Neděle 9. 2. 2020 v 15:00
Dělnický dům
Odry

Březen

Sobota 28. 3. 2020 v 10:30
Divadlo U22
Praha - Uhříněves

Máte zájem o naše představení?

Neváhejte nás kontaktovat!

Pro zlepšování našeho webu používáme cookies. Prohlížením souhlasíte. (více info)

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close