program

Květen

Pátek 31. 5. 2019 000 9:00
Milevsko

Červen

Sobota 1. 6. 2019 000 15:30
lesopark Háje, u altánku
Slaný

Sobota 8. 6. 2019 000 13:00
Frymburské slavnosti
Frymburk

Pátek 14. 6. 2019 000 14:00
Setkání loutek a hudby
Mirotice

Sobota 15. 6. 2019 000 16:00
Erholung 1
Drážďany

Neděle 16. 6. 2019 000 15:00
Růžová zahrada
Zámek Děčín

Pondělí 17. 6. 2019 000 10:00
Knihovní sál
Zámek Děčín
školní představení s prohlídkou

Úterý 18. 6. 2019 000 10:00
Knihovní sál
Zámek Děčín
školní představení s prohlídkou

Středa 19. 6. 2019 000 10:00
Knihovní sál
Zámek Děčín
školní představení s prohlídkou

Čtvrtek 20. 6. 2019 000 10:00
Knihovní sál
Zámek Děčín
školní představení s prohlídkou

Pátek 21. 6. 2019 000 10:00
Knihovní sál
Zámek Děčín
školní představení s prohlídkou

Sobota 29. 6. 2019 000 15:30
Letní scéna Labuťáček
Žinkovy

Červenec

Sobota 13. 7. 2019 000 14:00
Klášterní zahrada
Bechyně

Úterý 23. 7. 2019 000 16:00
nádvoří Domu Umění
Znojmo

Pátek 26. 7. 2019 000 17:00
Kulturní dům
Veselí nad Lužnicí

Sobota 27. 7. 2019 000 16:00
zahrada K-klubu
Jičín

Pondělí 29. 7. 2019 000 19:00
Muzeum fotografie a MOM
Jindřichův Hradec

Úterý 30. 7. 2019 000 15:00
divadelní dvůr
Jablonec nad Nisou

Srpen

Sobota 3. 8. 2019 000 14:00
Art camp
Vimperk

Sobota 10. 8. 2019 000 10:00
Den pro Valy
Valy

Sobota 10. 8. 2019 000 13:00
Den pro Valy
Valy

Neděle 11. 8. 2019 000 15:30
Vimperský kašpárek
Vimperk

Sobota 17. 8. 2019 000 15:00
Památník K. H. Máchy
Doksy

Sobota 24. 8. 2019 000 16:00
hřiště
Načeradec

Sobota 31. 8. 2019 000 14:00
Klášterní dvůr
Nymburk

Září

Neděle 1. 9. 2019 000 10:00
historické náměstí
Velešín

Neděle 1. 9. 2019 000 14:00
historické náměstí
Velešín

Neděle 15. 9. 2019 000 16:00
Centrum volnočasových aktivit
Velké Přílepy

Říjen

Neděle 20. 10. 2019 000 15:00
Kulturní centrum
Nové Strašecí

Listopad

Sobota 16. 11. 2019 000 15:00
Restaurace u Jezera
Zlonín

Sobota 23. 11. 2019 000 10:30
Divadlo U22
Praha - Uhříněves

Sobota 30. 11. 2019 000 16:00
Obecní úřad
Neratov

Prosinec

Neděle 1. 12. 2019 000 15:30
Restaurace Corrida
Jaroměřice nad Rokytnou

Úterý 3. 12. 2019 000 9:30
Kulturní dům
Čelákovice

Pátek 6. 12. 2019 000 17:00
Drtinova galerie
Chotilsko

Sobota 7. 12. 2019 000 16:00
Kulturní dům
Luženičky

Neděle 8. 12. 2019 000 15:00
Hospoda MMXIV
Bubovice

Sobota 14. 12. 2019 000 15:00
Chaberský dvůr
Praha - Dolní Chabry

Neděle 15. 12. 2019 000 15:00
UFFO spol. centrum
Trutnov

Neděle 15. 12. 2019 000 17:00
UFFO spol. centrum
Trutnov

Středa 18. 12. 2019 000 8:30
KD Svět
Český Brod

Středa 18. 12. 2019 000 10:00
KD Svět
Český Brod

Leden

Čtvrtek 9. 1. 2020 000 10:00
Divadlo L. Lipského
Pelhřimov

Neděle 19. 1. 2020 000 17:00
Vršovické divadlo MANA
Praha

Únor

Neděle 9. 2. 2020 000 15:00
Dělnický dům
Odry

Březen

Sobota 28. 3. 2020 000 10:30
Divadlo U22
Praha - Uhříněves

Máte zájem o naše představení?

Neváhejte nás kontaktovat!

Pro zlepšování našeho webu používáme cookies. Prohlížením souhlasíte. (více info)

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close